Internetový obchod www.vicedilneobrazy.cz, to jsou moderní obrazy, obrazy do bytu, obrazy na každou zeď i stěnu

V našem internetovém obchodu najdete na jednom místě přes 200 motivů moderních obrazů, nabídku našich obrazů do bytu neustále rozšiřujeme, aby si mohl z naší nabídky vybrat co nejširší okruh zákazníků.

Všechny naše obrazy mají společné několik věcí, jednak jsou všechny řešeny jako vícedílné obrazy, tato novinka je mezi obrazy v poslední době velmi oblíbená, vícedílné obrazy jsou velmi efektivní zvláště do obývacích pokojů, do ložnic, do kanceláří, uvítacích hal a i jiných prostor, kde se obrazy na zeď budou výborně vyjímat.

Vícedílné obrazy tvoří vlastně obrazový set, který se skládá z několika menších obrázků, v naší nabídce máme proto obrazy třídílné (obrazy 3D), dále pak obrazy čtyřdílné (obrazy 4D) a vrcholem naší nabídky jsou obrazy pětidílné (obrazy 5D), které svojí délkou, která dosahuje i přes dva metry již patří mezi opravdu velké obrazy.

Všechny naše obrazy jsou vyhotoveny pouze na kvalitním plátně, neuznáváme náhražky v podobě levných obrazů, které jsou tištěné na papíře či malované na dřevotřískové MDF desky, tyto levné obrazy jsou podle našeho názoru kýčem a rozhodně si nezaslouží, aby nahrazovali kvalitní obrazy na plátně, které vypadají již na první pohled nesrovnatelně lépe svojí mohutností a kvalitou zpracování.

Další co mají všechny naše obrazové sety společné, je rám, který u našich moderních obrazů není vůbec vidět, plátno je vlastně napnuté na dřevěný rám a to i po stranách a je k rámu připevněno na jeho zadní straně, tak, aby nic nenarušovalo kompozici motivu obrazu, který tak může plynule přecházet z jednoho dílu obrazu na druhý, aniž by ho narušoval rám.

Obrazy se tak již dále nerámují a protože jsou opatřeny i poutky, můžete obrazy rovnou zavěsit na zeď.

Naše moderní obrazy se dělí na dvě základní skupiny, tou první jsou obrazy ručně malované, tyto obrazy jsou malovány naprosto ručně pouze za použití štětců různých velikostí, dále pak různých špachtlí a u některých motivů obrazů dokonce i za použití umělcových rukou.

Naše ručně malované obrazy nejsou v žádném případě předtištěny, ale každý obraz je od začátku až do konce malován pouze ručně a proto je každý obraz vlastně naprostým originálem. Nákupem našich malovaných obrazů, si každý může dopřát na své zdi originální obrazy.

Další skupinou našich obrazů jsou obrazy tištěné na plátno, jedná se o moderní obrazy, kdy je motiv obrazu vytištěn na kvalitním plátně, jedná se vlastně o fotografii vytištěnou na plátně, tyto obrazy se též někdy nazývají fotoobrazy.

Obrazy v našem obchodu můžete vybírat z mnoha barev a motivů, najdete u nás hnědé obrazy, zelené obrazy, červené obrazy, fialové obrazy, černobílé obrazy a i různé barevné kombinace.

Velký výběr motivů z nichž největší skupinu tvoří abstraktní obrazy neboli též obrazy abstrakce, protože právě abstraktní obrazy jsou v současnosti velmi oblíbené obrazy do bytu, je to dáno zejména tím, že jsou tyto obrazy nejen velmi moderní, ale vlastně i nadčasové, tudíž budou moderní i za několik let, což je u obrazu dost důležitá vlastnost.

Dalšími velmi oblíbenými skupinami obrazů jsou klasické motivy a to obrazy stromů a obrazy květin, tyto motivy jsou prodejními bestsellery již řadu let a právě moderní kabát našich obrazů je vrací na výsluní, protože i tak klasické motivy ve vícedílném provedení působí v každém prostoru velmi moderně a stávají se tak zajímavou bytovou dekorací.

Dalším klasickým motivem jsou obrazy krajiny mezi něž se řadí i obrazy západ slunce a obrazy moře.

Moderním motivem jsou pak černobílé obrazy měst, nejenže vypadají velmi dobře, ale svou barevnou neutralitou zapadnou do každého bytového interiéru.

Mezi velmi exotické motivy pak patří obrazy Afriky a obrazy Egypt, jejich obliba je pravděpodobně dána tím, že právě tyto motivy mají v sobě zvláštní sílu dálek, kterou rádi přenášíme i do našich domovů.

Pro ty kteří se chtějí o obrazech dozvídat nové informace, doporučujeme navštívit rubriku „Články“ zde…


DomůDomů